Filozofie konference

Zaměřujeme se na kryptoměny a související témata, jako je decentralizace nebo finanční svoboda a soukromí.

Jsme nezisková a nezávislá konference - naším cílem není vydělat peníze, ani nejsme motivovaní žádnou protislužbou či odměnou. Většina financí na organizaci konference pochází ze sponzorských darů transparentních, často decentralizovanych organizací.

Tvoříme neutrální a bezpečný prostor - pro všechny fanoušky kryptoměn, nehledě na ideologii. Chceme dát adekvátní možnost prezentace všem významným proudům, ať už jde o Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Cardano, nebo jakýkoliv další blockchain.

Nemáme žádný programový plán (záměrně) - nechceme určovat, kdo přesně na naší konferenci vystoupí a co bude říkat. Je to na konkrétních komunitách nebo jednotlivcích, kteří si sami za sebe určí, co je důležité a co chtějí návštěvníkům sdělit.

Pro začátečníky i experty - na konferenci se snažíme přivést velkou škálu osobností, aby si na své přišli jak úplní krypto-nováčci, tak lidé, kteří vyhledávají náročnější a hlubší obsah.

Do přednášek a workshopů nijak obsahově nezasahujeme - přednášející mají svůj přidělený čas a můžou ho využít jak chtějí.

Otevřenost je pro nás klíčová - jsme fanoušci open-source filozofie a snažíme se být maximálně transparentní, ať už v procesech nebo v poskytovaných informacích (viz. například náš repozitář na GitHubu).

Last updated