Sponzoři

Naše konference se může uskutečnit jen díky sponzorským darům a vašim příspěvkům. Děkujeme že nás podporujete!

Chcete akci sponzorovat? Děláte něco zajímavého, co by se dalo s naší konferencí spojit? Ozvěte se někomu z Organizačního teamu.

Seznam sponzorů

NázevPopis

dYdX, decentralizovaná burza derivátů, má za cíl vybudovat přední světovou platformu pro obchodování s kryptoměnami. V rámci této mise nyní tým vyvíjí další verzi protokolu, V4. DYdX V4, která bude spuštěna na konci roku 2022, bude mít open-source kód, bude plně decentralizovaná a zcela pod kontrolou komunity. DYdX mají program Grants s finančními prostředky určenými pro tvůrce open source kódu a přispěvatele do ekosystému. Přijďte pomoci budovat budoucnost decentralizovaného obchodování v rámci programu dYdX Grants!

Sollarion je jedna z prvních Českých blockchain her běžících z části na Solaně. Jedná se o P2E hexa-tahovou strategickou karetní hru, kde hráči dostávájí odměny za zápasy, plnění úkolů, výhry z turnajů a v neposlední řadě držitelé NFT landů mají zaručený pasivní příjem z hraní her, aniž by se přímo účastnili.

PWN je protokol ve kterém si můžete půjčit proti jakýmkoli digitálním aktivům. To znamená i NFT! Díky principu Peer-to-Peer půjček můžete nabídnout opravdu jakékoli aktivum jako zástavu a to bez možnosti likvidace.

Nezisková decentralizovaná autonomní organizace (DAO), vytvořená za účelem financování lokálních projektů podporující vzdělání a adopci platformy Ethereum a decentralizovaných financí (DeFi).

Komunitní skupina fungující zejména na telegramu, kde se probírají novinky ve světě kryptoměn.

Na Anycoin.cz můžete jednoduše obchodovat více než 130 různých kryptoměn, Bitcoin zakoupíte již od částky kolem 100 Kč nebo 5 Euro. Jako první směnárna v České republice, a jedna z mála na celém světě, nabízí podporu bleskově rychlých a levných plateb Bitcoinem přes Lightning network, které uživatelům výrazně urychlují a zlevňují proces směny.

Last updated